hodinky replik replik breitling replik rolex
Aktuality | SPOJMONT Brno, spol. s r. o.

Aktuality

FB
Všechny fotografie našich instalací najdete na našem FACEBOOKU.
Srpen 2017
Vyhráli jsme výběrové řízení ve městě CHOTĚBOŘ a v JEDOVNICÍCH u Brna.
Červenec 2017
První česká vysoká škola na Moravě „Vysoké učení technické v Brně“ s více než stoletou tradicí se taktéž zařadila do našich referencí. Za nedlouho se bude moci pochlubit novou interaktivní elektronickou úřední deskou další městská část BRNO ŽABOVŘESKY. Sledujte náš Facebook!
Květen 2017
Město Litomyšl, které je na seznamu UNESCO, se pyšní novým informačním LCD panelem, který je instalován na netradičním místě v telefonní budce
Duben 2017
Jeden z největších výrobních závodů České Republiky Třinecké železárny má nový bezrámový panel ve velikosti obrazovky 75"
Březen 2017
Další městská část města Brna KRÁLOVO POLE má novou venkovní elektronickou úřední desku.
Prosinec 2016
MAGISTRÁT MĚSTA MOST a ČESKÉ BUDĚJOVICE mají nové venkovní elektronické úřední desky
září 2016
Uřední deska v moderním kabátu. MAGISTRÁT MĚSTA OPAVY má od září 2016 nový interaktivní oboustranný informační kiosek s úřední deskou.
srpen 2016
Proběhla úspěšná instalace ve Vodňanech, v Humpolci a následně se připravujeme na další instalaci, a to varianty LITE 46" s umístěním na zeď, pro městskou část Brno - Královo Pole. Fotografie nejen této, ale i předchozích instalací naleznete na našem FB profilu Spojmont Brno.
červenec 2016
V největším OC v České Republice Fashion Arena Prague Outlet bylo instalováno pět jednotek Imotion v elegantní černé barvě s antigraffiti nátěrem. Tyto LCD panely umožňují, díky své jednoduché ovladatelnosti dotykem, orientaci po celém areálu a zároveň možnost efektivního reklamně-prezentačního sdělení informací zákazníkům.
květen 2016
Městu Humpolci byly schváleny dotace z Ministerstva pro místní rozvoj ČR, které jsou určeny pro venkovní informační panel s dotykovým displejem. Občané si zde najdou informace o městě a okolí, městském úřadě a informačním centru a také o památkách a tipech kam na výlet vč. jízdních řádů.
březen 2016
Znovu se o nás píše! Tentokrát díky našemu dalšímu úspěchu na poli digital signage ve městě Aš.
únor 2016
Zvítězili jsme ve výběrovém řízení na oboustranný informační kiosek ve městě Opavě. Magistrát města Opavy se rozhodl pro plně venkovní dotykový LCD panel sloužící jako informační kiosek s odkazem na digitální úřední desku. S Magistrátem se momentálně jedná o tom, že součástí tohoto kiosku bude přídavný panel, který budou moci využívat i slabozrací a nevidomí občané, kteří pomocí speciálně upraveného softwaru budou moci užívat a ovládat digitální úřední desku.
červenec
Nová instalace ve městě Tišnov je tu! Víc si o instalaci můžete přečíst na stránkách města.
květen
Upravujeme naše produktové webové stránky www.venkovni-lcd.cz, kde nově naleznete i fotografie, články a vše co se týká digital signage. Máte se na co těšit!
březen
Nový článek a nová instalace! Článek naleznete zde.
únor
Představujeme Vám další novinku v našem portfoliu digital signage - Reklamní displej. Můžete si o této novince přečíst nový článek zde.
leden
Začátek roku je ve znamení novinek v našem portfoliu digital signage. Prozatím si můžete přečíst o jedné z našich novinek - digitálním áčku. #acko #digitalSignage #MateSeNaCoTesit
leden
Přejeme všem zákazníkům a partnerům všechno nejlepší do nového roku a doufáme, že rok 2015 bude naplněn úspěchy nejen v pracovním, ale i osobním životě. #rok2015jetu
prosinec
Od pondělí se můžete zajít podívat na novou instalaci našeho LCD panelu ve městě Zábřeh. #mikulášská nadílka.
listopad
Další skvělá zpráva z oblasti digital signage je na světě! Koncem roku budeme pro společnost BOSCH instalovat dvě jednotky imotion. Jedná se pro nás o zlomovou instalaci, a to nejen protože bude první s extra svítivostí až 2500 nitů, ale také proto, že zde bude instalována první jednotka typu FLOW (nové semi outdoor zařízení).
listopad
V říjnu proběhla další úspěšná instalace oboustranného informačního kiosku v Jindřichově Hradci. Video z instalace si můžete prohlédnout zde.
říjen
Zachytili jste zprávu o instalaci imotion zařízení v Praze Uhřiněvsi pro ROPID?
září
O víkendu se chystáme na sraz tajemníků a tak pokud máte zájem podívat se na naše řešení digitální úřední desky, tak se za námi neváhejte zastavit.
srpen
V dnešních dnech začínáme novou zakázku v obci Drásov. Návrat ke kořenům aneb děláme to co umíme ze všeho nejlíp.
červenec
Poskytujete wi-fi připojení? Máme pro Vás řešení, jak se vyvarovat problémům se zákony a zároveň zabezpečit bezproblémový chod Vašeho hot spotu. První instalace IAC- BOXu jsou za námi.
červen
V letních měsících nezahálíme a naopak se chystáme značně rozšířit naši nabídku v oblasti digital signage. Portfolio produktů rozšíříme o různorodé venkovní i vnitřní řešení. Prozatím se můžete podívat na námi nabízené řešení zde.
červen
Podívejte se na náš nový článek o jedinečném multisenzoru Kentix.
květen
Květen je ve znamení Wi-fi zařízení a jejich instalací po celé zemi. Více o novinkách se můžete dočíst v našem nedávném článku zde.
květen
V blízkých dnech jedeme do Slovinska pro další venkovní LCD imotion určený pro nejnovější instalaci v Jindřichově Hradci.
duben
Duben je měsícem změn a tak i my jsme vylepšili naše webové stránky o sekci články, ve kterých se dočtete více o novinkách a zajímavostech v oboru.
březen
Právě proběhla prezentace kamerových systémů určených pro města a obce, takže se brzy můžete těšit na větší bezpečnost v ulicích.
březen
Školení nové řady Wifi zařízení od přední americké společnosti ARUBA je za námi a tak vám opět můžeme nabídnout to nejnovější řešení v oblasti Wifi produktů.
únor
Náš největší dodavatel digital signage, slovinská společnost Infinitus, v tomto měsíci představila novou řadu svých jedinečných venkovních LCD panelů. Nejnovější řadu 6G můžete také vidět na jejich webu.
únor
Tento měsíc jsme rozšířili nabídku námi nabízených kamerových systémů, s kterými Vám už nic neunikne.
leden
Od začátku nového roku běží zkušební provoz další digitální úřední desky tentokrát u Krajského úřadu Ostrava, a to v krásném nerezovém provedení.
Šťastný nový rok 2014
Společnost Spojmont Brno Vám přeje všechno nejlepší do nového roku a mnoho úspěchů v pracovním životě i mimo něj.
prosinec 2013
Prosinec je ve znamení obchodů v rámci digital signage ať už jde o instalace venkovních infokiosků nebo o instalace digitálních úředních desek jako například právě dokončený projekt ve městě Rýmařov.
listopad 2013
Dnešním dnem jsme dokončili rozsáhlou výstavbu optické kabeláže a strukturované kabeláže 6A pro Wistron InfoCom.
říjen 2013
Dnes nám byly prezentovány nové produkty od společnosti Aruba networks - Atlantis, která je také jedním z našich stálých dodavatelů a některé novinky jistě zaujmou i Vás.
říjen 2013
Dne 3. 10. proběhla úspěšná prezentace námi nabízených digitálních úředních desek, které pracují na HW imotion. Prezentace se vedle zákazníků ze státní správy zúčastnili i zástupci slovinského výrobce a tvůrce SW řešení. Děkujeme všem za účast a těšíme se na další shledání.
září 2013
Další videokonference zprostředkovaná naší společností pro státní sektor proběhla jako vždy úspěšně.
září 2013
Již jsou to bezmála 3 roky co jsme se stali certifikovaným exkluzivním partnerem společnosti Infinitus d.o.o. Díky tomu Vám můžeme nabízet nejkvalitnější zařízení v oboru za nejlepší ceny.
srpen 2013
právě jsem dokončili další etapu projektu, a to výstavbu strukturované kabeláže 6A pro TG drive
srpen 2013
nově můžete při návštěvě města Kunovice narazit na další naši instalaci LCD panelu imotion.

leden 2013

Nabízíme nové produkty od firmy Aastra.

Duben 2012
Věznice testují novinku: se soudem se spojují pomocí videa Více informací zde.

listopad 2011

Společnost Spojmont Brno, spol. s r.o. se dne 8.11.2011 stala výhradním dealerem LCD technologie imotion pro Českou republiku. Certifikát ke stažení zde.

říjen 2011

Venkovní LCD obrazovky imotion.

září 2011

Video kanal SPOJMONT Brno YouTube.

červenec 2011

Firma SPOJMONT Brno, instalovala první venkovní LCD displej imotion. Referenci najdete zde.

červen 2011

Firma SPOJMONT Brno, úspěšně ukončila kompletní certifikaci na prodej, servis a školení produktů imotion venkovní LCD displeje.

leden 2011
V roce 2011 jsme se stali distributory zařízení imotion® od firmy infinitus d.o.o®. Jedná se o nejmodernější venkovní LCD displeje vhodné pro Digital Signage. Vice informaci zde.
září 2010
Rádi bychom Vám představili nový výrobek v portfoliu firmy SPOJMONT Brno, spol. s r.o. 1 Gigabitové pojítko druhé generace - E-Band E-Link 1000EXR pro e-band pásmo od firmy E-Band Communications Corporation. Vhodné pro přenos tripleplay služeb. Informace na vyžádaní.
květen 2010
28. května 2010 proběhl firemní sportovně-společenský den
duben 2010
firma SPOJMONT Brno se zúčastnila konference CISCO Expo 2010
duben 2010
22. dubna 2010 proběhlo tradiční setkání obchodní partnerů a zákazníků naší společnosti v hotelu Amfora v Brně-Husovicích.
únor 2010
dokončení certifikace Select partner Cisco
únor 2010
školení na telefonní systém AASTRA