hodinky replik replik breitling replik rolex
Články | SPOJMONT Brno, spol. s r. o.

Články

Po krátké odmlce jsme uskutečnili další realizaci. Tentokrát pro nás unikátní, a to protože jde o naši první instalaci v oblasti digital signage pro zahraničního zákazníka.

Co je to reklamní displej? Kdo všechno muže využít reklamní televizi? Co nabízí Software?

Digitální A-stojan je revolucí v prezentaci obchodníků. Každý si pamatuje, nebo možná dokonce stále využívá, staré známe reklamní „áčko“. Dnes se tato legenda vrací v novém moderním kabátě.

Co donesl Mikuláš obyvatelům města Zábřeh, to se dozvíte v novém článku.

Zajímá Vás co vedlo Masarykovu univerzitu k instalaci právě námi dodávaných infopanelů a kde je tato technologie instalována? Pokud ano, přečtěte si krátké shrnutí.

Rádi byste instalovali informační kiosek či digitální obdobu úřední desky a nevíte na jaké parametry se při nákupu zaměřit? V dnešní globalizované době je široké pole možností, ale jak z nich vybrat tu pravou, když se jedná o obor ,ve kterém nemáme dostatek informací a zkušeností. Před nákupem zobrazovací technologie je nejdůležitější si v prvé řadě zodpovědět několik otázek.

Řešení pro provozovatele HotSpotů a veřejně přístupných WiFi sítí nabízí IAC- BOX. IAC-BOX (Internet Access Control) nabízí provozovatelům např. hotelům, nemocnicím, letištím, nákupním centrům, stadionům, restauracím a mnoha dalším, možnost jednoduchého, spolehlivého a bezpečného internetového připojení pro své zákazníky a klienty.

Společnost Kentix v tomto roce přišla s jedinečným řešením v zabezpečovacích technologiích, a to se zařízením Superior IT-Alarm systém a čím je právě toto řešení tak jedinečné zjistíme pomocí několika otázek níže.

Slovinská společnost Infinitus očividně nezahálí. Po únorovém představení celé nové produktové řady G6 nyní přináší její doplnění o LCD panel imotion FLOW. Co nového nám typ FLOW nabízí?

Po nedávné prezentaci kamerových systémů pro města a obce v obci Žarošice Vám přinášíme další novinky v této oblasti. Nové typy 3-megapixelových kamer NID335 a NOD395 nyní nabízí motorizované objektivy, které umožňují ze vzdáleného přístupu přes síť ostřit a zoomovat obraz, díky čemuž se urychlí nejen instalace, ale i nastavení pozorovacího úhlu.

Náš největší dodavatel zařízení pro oblast digital signage, slovinská společnost Infinitus představila v měsíci únoru dlouho očekávanou novou produktovou řadu G6. Představení proběhlo v Amsterodamu na každoroční výstavě ISE. „Produktová řada G6 opět poskytne standardní Imotion kvality: nejvyšší výkon, odolnost na přímém slunečním světle, výbornou čitelnost a dlouhou životnost.“ sdělil nám jeden ze zakladatelů společnosti Jure Malešič.