hodinky replik replik breitling replik rolex
Digitální A-stojan - legenda se vrací! | SPOJMONT Brno, spol. s r. o.

Digitální A-stojan - legenda se vrací!

Digitální A-stojan je revolucí v prezentaci obchodníků. Každý si pamatuje, nebo možná dokonce stále využívá, staré známe reklamní „áčko“. Tento reklamní poutač byl ve svých dobách vedle nápisu nade dveřmi jediným reklamní sdělením prodejce. Dnes se tato legenda vrací v novém moderním kabátě. Jedná se o průmyslový displej uzpůsobený pro reklamní účely, umístěný do kovového rámu v podobě „klasického áčka“. Digitální A-stojan je ideálním produktem pokud potřebujete zákazníkům sdělit více informací najednou. Pro reklamní účely je možné využít automatickou možnost přehrání obrázků nebo videospotů, které mohou zaujmout třeba i Vaší reklamní znělkou. Dle průzkumu z roku 2013 více než 75 % nakupujících spíše zaujme digitální prezentace, než obyčejná statická reklama.

Díky jednoduché konstrukci s kolečky a robustnosti kovového rámu ho klidně můžete postavit před obchod a lákat tak zákazníky na nejnovější kolekce či slevové akce.

K digitálnímu A-stojanu dokážeme dodat upravený přehrávač dle požadavků zákazníka. Na výběr je od profesionálního on-line řešení až po jednoduché off-line přehrávače jejichž ovládání je zcela intuitivní a zvládne ho každý.

A jaké jsou Technická specifikace A-stojanu?

Obecné:

velikost 50cm x 95cm x 5cm (rozložený 60cm); váha 30kg; zdroj 230V AC odběr 70w; pracovní teplota od 0°C až po +40°C; skladovací podmínky od -20°C až po +60°C; základní barevné provedení černá, bílá, šedá

Displej:

velikost uhlopříčky 32"; rozměr displeje 39,3cm x 69,8cm; rozlišení FHD 1080x1920; podsvícení LEDege; jas 350nitů; pozorovací úhel 178°/178°

Doplňky:

reproduktory 2x10W; připojení UMTS/ Wi-Fi/ 3G, Bluetooth modul; multimediální přehrávač; možnost úpravy barvy

Výhody ve zkratce:

- jedinečný design

- profesionální FHD displej

- audio výstup

- rozměry klasického prodejního áčka

- kolečka a držák pro převoz

- možnost prezentace většího množství informací

Pokud máte zájem o více informací, neváhejte kontaktovat naše obchodní zástupce na www.spojmontbrno.cz/kontakt/