hodinky replik replik breitling replik rolex
Kentix – komplexní zabezpečení IT | SPOJMONT Brno, spol. s r. o.

Kentix – komplexní zabezpečení IT

Co je zařízení Kentix? Je to jednoduché all in one řešení vyhovující normě ISO 27000

Co všechno máte díky Kentix pod kontrolou? Online monitoring všech vámi požadovaných lokalit, stavů a hrozeb. Kompletní vzdálené nastavení a řízení zařízení - možnost vzdáleného vypínání a zapínání napájení (restart) Kompletní řízení přístupu do definovaných míst - například napojení na firemní IT systémy Napojení na inteligentní kamerové aplikace - vidíte tedy přímo narušitele či stav v lokalitě Multisenzory v maximální možné výbavě - není potřeba nic dokupovat nebo upgradovat.

Před čím vás Kentix zabezpečení ochrání? Díky citlivým speciálním multisenzorům máte přehled o změně vlhkosti a teploty, a to náhlé i postupné. Dále jste informován o změně rosného bodu či přítomnosti požáru a kouře v prostoru. Multisenzor vás také varuje nejen při vniknutí osob do místnosti či rozváděče, ale i při jakémkoliv pohybu v monitorovaném prostoru a následně vám pomůže i s identifikací narušitele. Nabízené řešení poskytuje i údaje o přerušení dodávky el. energie či změně napětí a jeho charakteristice. Plusem je i schopnost zaznamenat unikání tekutiny v monitorovaném prostředí. A to vše SOUČASNĚ v jednom multisenzoru.

Z čeho se skládá řešení Kentix ? Multisenzor – vícenásobný senzor v provedení - LAN – standalone Multisenzor - RF – připojení pomocí ZigBee k Alarm Manageru - Rack – správa prvků a napájení v rozváděči - Leakage – detekce unikání kapality Alarm Manager – centrální správa pro Multisenzory - nutný pro Multisenzor RF, - možný pro LAN, RACK - GSM Modul standardní součástí Alarm Managera Příslušenství - keypad, SIM karta, kabeláž a další

Jaké jsou další výhody navrhovaného řešení? - všechny senzory jsou v provedení Multisenzor (již ve standardu dohledují všechny fyzikální veličiny jako teplota, tlak, vibrace, rosný bod atd. včetně pohybu);  - Alarm Manager jako centrální jednotka umožňuje ovládání celého systému přes chytré telefony a SMS (tedy nejen přijímáte informace, dokážete také například blokovat střeženou lokalitu nebo rozváděč);  - je možné k systému připojit libovolný počet externích čidel různých výrobců;  - klávesnice pro vstup do střežených míst podporuje čtečky karet (MiFare, Legic);  - samotná instalace je velmi jednoduchá, nemusíte tahat a využívat žádné kabely - Veškerá komunikace mezi Multisenzory, klávesnicí a Alarm Managerem probíhá bezdrátově;  - systém Kentix umožňuje jednoduché provázání s kamerovými systémy.