hodinky replik replik breitling replik rolex
Pomoc proti nelegálnímu užití Vaší WiFi sítě je tu! | SPOJMONT Brno, spol. s r. o.

Pomoc proti nelegálnímu užití Vaší WiFi sítě je tu!

Řešení pro provozovatele HotSpotů a veřejně přístupných WiFi sítí nabízí IAC- BOX. IAC-BOX (Internet Access Control) nabízí provozovatelům např. hotelům, nemocnicím, letištím, nákupním centrům, stadionům, restauracím a mnoha dalším, možnost jednoduchého, spolehlivého a bezpečného internetového připojení pro své zákazníky a klienty.

Tato služba může být velmi snadně integrována do existující infrastruktury daného zařízení. IAC-BOX nabízí až 21 jazykových mutací a tím přináší jedinečnou možnost vyjít vstříc všem návštěvníkům a uživatelům. Poskytuje také možnost tzv. voucherů nebo-li časových kupónů. Jednou z největších devíz tohoto zařízení je, že dokáže uchovávat důležité informace pro případné další potřeby - historické statistiky přístupů včetně grafů, využití reklamy a také zjistit historická data v případě, že někdo využije veřejný HotSpot k nelegálním aktivitám nebo počítačové kriminalitě.

Bezpečnost také zvyšuje unikátní HTTP filtr, který zamezí přístupu k nežádoucímu obsahu. Díky jednoduché škálovatelnosti je IAC-BOX správnou volbou nejen pro místa s potřebným přístupem řádově desítek uživatelů (např. v malých zasedacích místnostech firem), ale také pro velké a náročné zákazníky s přístupem mnoha tisíc uživatelů současně (např. letiště, stadiony, nemocnice nebo hotelové komplexy, atd.). Novinkou je i „Satelit“ verze s možností mnoha desítek distribuovaných lokalit a centrálním řízením.

Základní informace:

  • Plug&Play rychlá instalace a připojení uživatelů (není nutná instalace SW nebo konfigurace koncových zařízení)
  • tisíce instalací po celém světě
  • integrovaný Online Update, dálková správa a centrální management
  • jedinečnýHTTP filtr škodlivého obsahu
  • „Social Login“ podpora pro autentifikaci přihlašovacími údaji do sociálních sítí (Facebook, Google, Windows Live)