Certifikáty

Profil společnosti

Firma SPOJMONT Brno, spol. s r.o. podniká v oblasti instalací telekomunikačních zařízení a slaboproudých rozvodů od roku 1991. Již od svého vzniku se snaží každému zákazníkovi nabídnout komplexní řešení dle jeho představ a požadavků.

Firma SPOJMONT Brno, spol. s r.o. je stabilní společnost, která působí na trhu již 27. rokem a vystupuje vůči svým dodavatelům i odběratelům jako dlouhodobě spolehlivý partner.

Firma SPOJMONT Brno, spol. s r.o. se zabývá dodávkou kabelážních systémů výrobce MOLEX PN, Panduit, Brand Rex, apod.

Již od roku 1995 je naše společnost držitelem certifikátu firmy MOD-TAP, od r. 2001 certifikátu firmy MOLEX PREMISE NETWORKS, který ji opravňuje poskytovat na kabelážní systémy výrobce MOLEX PN záruku nejen produktovou, ale i systémovou, což v praxi znamená pro zákazníka garanci nejvyššího stupně.

Od roku 2011 jsem certifikovaní exklusivní partneři firmy Infinitus d.o.o. Tato certifikace nás opravňuje prodávat a montovat zařízení Imotion.

Firma SPOJMONT Brno, spol. s r. o. provádí rovněž instalace zabezpečovacích systémů, ať již se to týká elektrické zabezpečovací signalizace, elektrické požární signalizace, nebo monitorovacích systémů.

Společnost SPOJMONT Brno, spol. s r.o. se již od svého vzniku orientuje především na zákazníka, snaží se vyhovět jeho přáním a požadavkům a na základě informací vytvořit takové řešení, které splňuje nejvyšší standardy v oblasti komunikačních technologií.

Statutární orgán

Jednatel společnosti: Jaroslav Pavlík

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně odd. C, vložka 1092

Předmětem podnikání jsou následující činnosti:

  • Venkovní LCD panely
  • Montáž, údržba a servis telekomunikačních zařízení
  • Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob ( EZS, EPS )
  • Montáž, opravy a zkoušky vyhrazených elektrických zařízení
  • Velkoobchod
  • Projektování elektrických zařízení